V médiách

Celé Slovensko

Na Hlídačky.sk je už 86 144 používateľov.
Pridajte sa k nám!

Overenie a poistenie

Máme Overovacie centrá, 470 hodnotení a unikátne poistenie maznáčikov.

Sami vyberáte

Komunikujete priamo s hlídačkou.

Naposledy navštívili Overovacie centrum

Každé rezervované stráženie zvieratiek na Hlídačky.sk je poistené

čítať viac

Čo ľudia píšu o hlídačkách

Tamara

Tamara


21 rokov

S Tamarkou mám skvelú skúsenosť a odporúčam stráženie u nej každému. Bolo to prvýkrát, čo som nechávala môjho samojeda na 9 dní u niekoho iného ako...

— Michaela
Alexandra

Alexandra


20 rokov

Slečna strážila môjho psíka cely víkend a určite odporúčam ďalej. Psík sa mal výborne,posielala mi fotky aj písala počas celého víkendu :)

— Simona
Tamara

Tamara


21 rokov

Uplne skvela skusenost, pristup, komunikacia, a psik neskutocne spokojny. Odporucame a tesime sa aj my aj psik na buducu “dovolenku”. Dakujeme! :) :)

— Jelena
Zuzana

Zuzana


45 rokov

Pani mi strážila 5 hodín moje šteniatko Molly, dalo sa snou skvelo dohodnúť, aj na cene a na čase, všetko predbehlo ako malo, šteniatko bolo vyvenč...

— Laura

Váš pes alebo mačka už nebudú sami

Idete na víkend preč a potrebujete, aby sa niekto postaral o vášho maznáčika? Ste dlho v práci a nestíhate vyvenčiť psa?

Nájdite si hlídačku, ktorá býva kúsok od vás.

Hlídačky na stráženie psov a mačiek

Na Hlídačky.sk nájdete slečnu na stráženie psov alebo iných vašich maznáčikov. Či už hľadáte stráženie počas dovolenky (nie každý psík zvláda hotel pre psov) alebo venčenie psa, keď ste dlho v práci.

V každom väčšom meste sú už hlídačky pre stráženie zvieratiek. Svoje vyhľadávanie môžete jednoducho začať pomocou stráženie zvieratiek Bratislava alebo stráženie zvieratiek Košice alebo zadajte názov vášho mesta vo vyhľadávacom poli vyššie.

Dôležitou súčasťou, o ktorú sa ľudia pred strážením psov alebo iných maznáčikov zaujímajú, je bezpečnosť.

Preto, Hlídačky.sk majú svoje vlastné Overovacie Centrá Bratislave, Prahe a Brne, tri úrovne online overenia a predovšetkým, hodnotenia od iných používateľov. A pre váš úplný pokoj je každé rezervované stráženie alebo venčenie poistené.

Pozrite si hlídačky
z vášho mesta

Garantujeme nájdenie hlídačky. Začnite tak bez obáv vyberať ešte dnes.

Nájsť stráženie zvieratiek