Celé Slovensko

Na Hlídačky.sk je už 35 537 užívateľov.
Pridajte sa aj vy!

Overenie a poistenie

Máme Overovacie centrá, 81 hodnotení a unikátne poistenie maznáčikov.

Sami vyberáte

Komunikujete priamo s hlídačkou.

Naposledy pridané

Každé rezervované stráženie zvieratiek na Hlídačky.sk je poistené

čítať viac

Čo ľudia píšu o hlídačkách

Zdenka

22 rokov

Môžem len odporučiť! Celý víkend sa starala o nášho náročného a otravného havka a zvládla to skvelo. Havko bol spokojný, po strážení veľa spal, čo ...

— Michal

Diana

26 rokov

Naša staršia fenka Diane udelila päť hviedzičiek a po 2 týždňovej dovolenke sa od nej vrátil spokojná. Radi jej služby ešte využijeme.

— Pavol

Renáta

32 rokov

Renata took care of my dog Mushu while I enjoyed a short break in Prague, and she did a fantastic job. Renata and her partner, Thomas, were incred...

— Luke

Michaela

31 rokov

Pani Michaela sa dokonale postarala o moje dve mačičky počas mojej neprítomnosti..mala aj kľúče od bytu a po mojom dvojdňovom návrate som našla moj...

— Ingrida

Váš pes alebo mačka už nebudú sami

Idete na víkend preč a potrebujete, aby sa niekto postaral o vášho maznáčika? Ste dlho v práci a nestíhate vyvenčiť psa?

Nájdite si hlídačku, ktorá býva kúsok od vás.

Hlídačky na stráženie psov a mačiek

Na Hlídačky.sk nájdete slečnu na stráženie psov alebo iných vašich maznáčikov. Či už hľadáte stráženie počas dovolenky (nie každý psík zvláda hotel pre psov) alebo venčenie psa, keď ste dlho v práci.

Hlídačky zvieratiek sú už v každom väčšom meste. Môžete rovno prejsť na stráženie psov Bratislava alebo na stráženie psov Prešov alebo zadajte vaše mesto do políčka vyššie.

Dôležitou súčasťou, o ktorú sa ľudia pred strážením psov alebo iných maznáčikov zaujímajú, je bezpečnosť.

Preto Hlídačky.sk majú vlastné Overovacie centrá v Bratislave, Prahe a Brne, tri stupne online overenia a hlavne hodnotenia ostatných užívateľov. A pre váš úplný pokoj je každé rezervované stráženie alebo venčenie poistené.

Pozrite si hlídačky
z vášho mesta

Garantujeme nájdenie hlídačky. Začnite tak bez obáv vyberať ešte dnes.

Nájsť stráženie zvieratiek