Vyberte si hlídačku

Na Hlídačky.sk je už 28 961 užívateľov.
Pridajte sa aj vy!

Overenie a poistenie

Máme Overovacie centrá, 56 hodnotení a unikátne poistenie maznáčikov.

Sami vyberáte

Komunikujete priamo s opatrovateľkou.

Naposledy pridané

Každé rezervované stráženie zvieratiek na Hlídačky.sk je poistené

čítať viac

Čo ľudia píšu o hlídačkách

Júlia

18 rokov

Slečka Julka je úžasná a milá osôbka. Strážila Huga čo je 36 kilový nemecký stavač. Hugo mal krásny deň strávený na prechádzkach a v domácom prostr...

— Petra

Zuzana

25 rokov

Zuzka nam strazila 3 dni nasho psika a mozeme odporucit. Promptne komunikovala a psik vyzeral po nasom navrate spokojny. :) Dakujeme!

— Monika

Alica

21 rokov

Za nás absolútna spokojnosť. Počas stráženia sme spolu stále komunikovali, posielala fotky, videá a boli sme si istí, že našej 4 mesačnej Maui je v...

— Mária

Michaela

25 rokov

Chceme sa slečne Miške veľmi pekne poďakovať za stráženie nášho psíka, zachránila nás v hodine dvanástej! Promptne reagovala na správy, zaujímala ...

— Zuzana

Váš pes alebo mačka už nebudú sami

Idete na víkend preč a potrebujete, aby sa niekto postaral o vášho maznáčika? Ste dlho v práci a nestíhate vyvenčiť psa?

Nájdite si hlídačku, ktorá býva kúsok od vás.

Hlídačky na stráženie psov a mačiek

Na Hlídačky.sk nájdete slečnu na stráženie psov alebo iných vašich maznáčikov. Či už hľadáte stráženie počas dovolenky (nie každý psík zvláda hotel pre psy) alebo venčenie psa, keď ste dlho v práci.

Hlídačky zvieratiek sú už v každom väčšom meste. Môžete rovno prejsť na straženie psov Bratislava alebo na straženie psov Prešov alebo zadajte vaše mesto do políčka vyššie.

Dôležitou súčasťou, o ktorú sa ľudia pred strážením psov alebo iných maznáčikov zaujímajú, je bezpečnosť.

Preto Hlídačky.sk majú vlastné Overovacie centrá v Bratislave, Prahe a Brne, tri stupne online overenia a hlavne hodnotenia ostatných užívateľov. A pre váš úplný pokoj je každé rezervované stráženie alebo venčenie poistené.

Pozrite si hlídačky
z vášho mesta

Garantujeme nájdenie hlídačky. Začnite tak bez obáv vyberať ešte dnes.

Nájsť stráženie zvieratiek