Aké majú užívatelia možnosti overenia?

64704 užívateľov. Všetko funguje vďaka komunite a dôvere.

Vy poznáte váš domov a rodinu najlepšie.

Hlídačky.sk vie, že pri výbere starostlivosti o vašu rodinu a domácnosť máte vlastné požiadavky. Preto sme vytvorili miesto, kde spolu priamo komunikujú dopytujúci a hlídačky.

Výber starostlivosti je vždy plne na užívateľoch, Hlídačky.sk vám nikdy nebudú nikoho posielať alebo sa pokúšať niekoho pre vás nájsť.

Overenie samotnými užívateľmi not verified

Vždy odporúčame ako integrálnu súčasť overovacieho procesu. Spoznajte skúsenosti druhej strany, či spĺňajú vaše požiadavky a overte ich totožnosť. Buďte vždy nároční pri výbere starostlivosti o vašu rodinu a domácnosť.

Pozrite sa na odporúčanie, ako postupovať pri výbere

Overenie v Overovacích centrách

Hlídačka dorazila do Overovacieho centra v Prahe, Brne alebo Bratislave, hovorili sme s ňou, skontrolovali občiansky preukaz, čistý výpis z registra trestov a veľa vysvedčení a certifikátov, ktorými sa každá pyšní. Takto overené hlídačky spoznáte vďaka zeleným štítkom.

Ako prebieha overenie v Overovacom centre detailne?

Video overenie

Pri video overení kontrolujeme občiansky preukaz a overujeme ho s cieľom zabrániť duplicitným registráciám. Hlídačky, overené týmto spôsobom, spoznáte podľa zeleného štítka s fajočkou na bielom poli.

Ako prebieha video overenie?

mojeID overenie

Ďalšia možnosť overenia pre hlídačky je cez nezávislý subjekt mojeID. Vďaka službe mojeID sa môžu nechať overiť v troch krokoch. Počet dosiahnutých úrovní prehľadne ukazuje počet žltých štítkov. Overuje sa e-mailová adresa a telefónne číslo, adresa a najvyšší stupeň je overenie totožnosti.

Komentáre a hodnotenia

Spokojnosť užívateľov a hlídačiek je pre nás kľúčová a považujeme ju za jedno z najdôležitejších overení vôbec. Používatelia svoju skúsenosť s hlídačkami odovzdávajú skrz referencie, ktoré sa na profiloch zobrazujú hneď v hornej časti. Každá na svojom začiatku obsahuje hviezdičky - a 5 hviezdičiek značí maximálnu spokojnosť.

Kurz prvej pomoci

Hlídačky majú možnosť absolvovať kurzy prvej pomoci s Českým červeným krížom os Praha 1, kde môžu získať mnoho praktických zručností.

Viac o kurze prvej pomoci