Celé Slovensko

Na Hlídačky.sk je už 68 101 užívateľov.
Pridajte sa aj vy!

Overenie

Máme Overovacie centrá, 296 hodnotení a online overenie.

Sami vyberáte

Komunikujete priamo s opatrovateľkou.

Domáca starostlivosť o seniorov

Nestíhate často jazdiť za babičkou a dedkom? Nájdite si hlídačku, ktorá bude pomáhať seniorom z vašej rodiny. Hlídačky môžu seniorom robiť spoločnosť, postarať sa o bežný chod domácnosti, odprevadiť ich k lekárovi a tí skúsenejší fungujú aj ako opatrovateľky.

Nájsť hlídačku

Čo ľudia píšu o hlídačkách

Milada

60 rokov

Chcem veľmi poďakovať pani Milade, ktorá mi vzhľadom na večernú dobu vo štvrtok poskytla rozsiahlu pomoc, aspoň telefonicky. Vedela všetko z praxe,...

— Anna

Mária

38 rokov

S Majkou sme sa stretli u nej doma a ja som jej mohla v kľude povedať niečo o mojich rodičoch, pre ktorých som hľadala dobrú dušu, navzájom sa troš...

— Monika

Mária

38 rokov

Majka sa starala o našich dvoch chlapcov mesiac (vyzdvihovala ich zo školy a škôlky a trávila s nimi čas, kým sme neprišli z práce). Boli sme s ňou...

— Petra

Rút

21 rokov

Super, môžem len odporučiť :)

— Marián

Naposledy pridané

Hlídačku aj opatrovateľku pre pomoc seniorom

Na Hlídačky.sk nájdete pani na starostlivosť o seniorov v ich domácom prostredí. Či už na pomoc pri bežných aktivitách alebo opatrovanie a ľudský kontakt pre seniora.

Hlídačky seniorov sú už v každom väčšom meste. Môžete rovno prejsť na opatrovanie seniorov Bratislava alebo na opatrovanie seniorov Prešov alebo zadajte vaše mesto do políčka vyššie.

Hľadáte opatrovateľku? Na Hlídačky.sk nájdete hlídačky, ktoré pomáhajú svojim starým rodičom, ale aj skúsené opatrovateľky, ktorých hlavnou pracovnou náplňou je starostlivosť o seniorov.

Hlídačky.sk majú vlastné Overovacie centrá v Bratislave, Prahe a Brne, tri stupne online overenia a hlavne hodnotenia ostatných užívateľov.

Pozrite si hlídačky
z vášho mesta

Garantujeme nájdenie opatrovateľky seniorov. Začnite tak bez obáv vyberať ešte dnes.

Nájsť starostlivosť o seniorov