V médiách

Celé Slovensko

Na Hlídačky.sk je už 99 643 používateľov.
Pridajte sa k nám!

Overenie

Máme Overovacie centrá, 561 hodnotení a online overenie.

Sami vyberáte

Komunikujete priamo s opatrovateľkou.

Domáca starostlivosť o seniorov

Nestíhate často jazdiť za babičkou a dedkom? Nájdite si hlídačku, ktorá bude pomáhať seniorom z vašej rodiny. Hlídačky môžu seniorom robiť spoločnosť, postarať sa o bežný chod domácnosti, odprevadiť ich k lekárovi a tí skúsenejší fungujú aj ako opatrovateľky.

Nájsť hlídačku

Čo ľudia hovoria o opatrovateľoch

Mária

Mária


38 rokov

Majka sa starala o našich dvoch chlapcov mesiac (vyzdvihovala ich zo školy a škôlky a trávila s nimi čas, kým sme neprišli z práce). Boli sme s ňou...

— Petra
Eva

Eva


57 rokov

Pani Eva je starostliva, empaticka a mila. Ocenujem profesionalny pristup.

— Radovan
Milada

Milada


62 rokov

Chcem veľmi poďakovať pani Milade, ktorá mi vzhľadom na večernú dobu vo štvrtok poskytla rozsiahlu pomoc, aspoň telefonicky. Vedela všetko z praxe,...

— Anna
Mária

Mária


38 rokov

S Majkou sme sa stretli u nej doma a ja som jej mohla v kľude povedať niečo o mojich rodičoch, pre ktorých som hľadala dobrú dušu, navzájom sa troš...

— Monika

Naposledy navštívili Overovacie centrum

Hlídačku aj opatrovateľku pre pomoc seniorom

Na Hlídačky.sk nájdete pani na starostlivosť o seniorov v ich domácom prostredí. Či už na pomoc pri bežných aktivitách alebo opatrovanie a ľudský kontakt pre seniora.

Svoje vyhľadávanie môžete jednoducho začať pomocou starostlivosť o seniorov Bratislava alebo starostlivosť o seniorov Košice alebo zadajte názov vášho mesta vo vyhľadávacom poli vyššie.

Hľadáte opatrovateľku? Na Hlídačky.sk nájdete hlídačky, ktoré pomáhajú svojim starým rodičom, ale aj skúsené opatrovateľky, ktorých hlavnou pracovnou náplňou je starostlivosť o seniorov.

Hlídačky.sk má svoje vlastné Overovacie Centrá Bratislave, Prahe a Brne, tri úrovne online overenia a hlavne hodnotenia ostatných používateľov.

Pozrite si hlídačky
z vášho mesta

Garantujeme nájdenie opatrovateľky seniorov. Začnite tak bez obáv vyberať ešte dnes.

Nájsť starostlivosť o seniorov