Vyberte si hlídačku

Na Hlídačky.sk je už 27 565 užívateľov.
Pridajte sa aj vy!

Overenie

Máme Overovacie centrá, 53 hodnotení a online overenie.

Bez provízie

Komunikujete priamo s opatrovateľkou.

Domáca starostlivosť o seniorov

Nestíhate často jazdiť za babičkou a dedkom? Nájdite si hlídačku, ktorá bude pomáhať seniorom z vašej rodiny. Hlídačky môžu seniorom robiť spoločnosť, postarať sa o bežný chod domácnosti, odprevadiť ich k lekárovi a tí skúsenejší fungujú aj ako opatrovateľky.

Nájsť hlídačku

Čo ľudia píšu o hlídačkách

Eseniia

19 rokov

Eseniia, je nesmierne múdre, šikovné a vnímavé žieňa. Tým, že pracujem aj z domu, videla som, že syn je s Eseniiou spokojný, pokojný, vedia sa spol...

— Lenka

Naposledy pridané opatrovateľky detí

Hlídačku aj opatrovateľku pre pomoc seniorom

Na Hlídačky.sk nájdete pani na domácu starostlivosť o seniorov. Či už pre bežnú výpomoc s domácimi prácami alebo strážením a ľudským kontaktom pre seniora.

Hlídačky seniorů jsou již v každém větším městě. Můžete rovnou přejít na péče o seniory Bratislava či na péče o seniory Prešov nebo zadejte vaše město do políčka výše.

Hledáte pečovatelku? Na Hlídačky.sk najdete hlídačky, které pomáhají svým prarodičům, ale i zkušené pečovatelky, jejichž hlavní pracovní náplní je péče o seniory.

Hlídačky.sk mají vlastní Ověřovací centra v Bratislave, Prahe a Brne, tři stupně online ověření a hlavně hodnocení ostatních uživatelů.

Pozrite si hlídačky
z vášho mesta

Garantujeme nájdenie hlídačky. Začnite tak bez obáv vyberať ešte dnes.

Nájsť starostlivosť o seniorov