Celé Slovensko

Na Hlídačky.sk je už 35 537 užívateľov.
Pridajte sa aj vy!

Overenie

Máme Overovacie centrá, 81 hodnotení a online overenie.

Sami vyberáte

Komunikujete priamo s opatrovateľkou.

Domáca starostlivosť o seniorov

Nestíhate často jazdiť za babičkou a dedkom? Nájdite si hlídačku, ktorá bude pomáhať seniorom z vašej rodiny. Hlídačky môžu seniorom robiť spoločnosť, postarať sa o bežný chod domácnosti, odprevadiť ich k lekárovi a tí skúsenejší fungujú aj ako opatrovateľky.

Nájsť hlídačku

Čo ľudia píšu o hlídačkách

Mária

38 rokov

Majka sa starala o našich dvoch chlapcov mesiac (vyzdvihovala ich zo školy a škôlky a trávila s nimi čas, kým sme neprišli z práce). Boli sme s ňou...

— Petra

Naposledy pridané

Hlídačku aj opatrovateľku pre pomoc seniorom

Na Hlídačky.sk nájdete pani na domácu starostlivosť o seniorov. Či už pre bežnú výpomoc s domácimi prácami alebo strážením a ľudským kontaktom pre seniora.

Hlídačky seniorov sú už v každom väčšom meste. Môžete rovno prejsť na starostlivosť o seniorov Bratislava alebo na starostlivosť o seniorov Prešov alebo zadajte vaše mesto do políčka vyššie.

Hľadáte opatrovateľku? Na Hlídačky.sk nájdete hlídačky, ktoré pomáhajú svojim starým rodičom, ale aj skúsené ošetrovateľky, ktorých hlavnou pracovnou náplňou je starostlivosť o seniorov.

Hlídačky.sk majú vlastné Overovacie centrá v Bratislave, Prahe a Brne, tri stupne online overenia a hlavne hodnotenia ostatných užívateľov.

Pozrite si hlídačky
z vášho mesta

Garantujeme nájdenie hlídačky. Začnite tak bez obáv vyberať ešte dnes.

Nájsť starostlivosť o seniorov