Vyberte si hlídačku

Na Hlídačky.sk je už 26 041 užívateľov.
Pridajte sa aj vy!

Overenie

Máme Overovacie centrá, 51 hodnotení a online overenie.

Bez provízie

Komunikujete priamo s opatrovateľkou.

Domáca starostlivosť o seniorov

Nestíhate často jazdiť za babičkou a dedkom? Nájdite si hlídačku, ktorá bude pomáhať seniorom z vašej rodiny. Hlídačky môžu seniorom robiť spoločnosť, postarať sa o bežný chod domácnosti, odprevadiť ich k lekárovi a tí skúsenejší fungujú aj ako opatrovateľky.

Nájsť hlídačku

Čo ľudia píšu o hlídačkách

Eseniia

19 rokov

Eseniia, je nesmierne múdre, šikovné a vnímavé žieňa. Tým, že pracujem aj z domu, videla som, že syn je s Eseniiou spokojný, pokojný, vedia sa spol...

— Lenka

Naposledy pridané opatrovateľky detí

Hlídačku aj opatrovateľku pre pomoc seniorom

Na Hlídačky.sk nájdete pani na domácu starostlivosť o seniorov. Či už pre bežnú výpomoc s domácimi prácami alebo strážením a ľudským kontaktom pre seniora.

Hlídačky seniorov sú už v každom väčšom meste. Môžete rovno prejsť na starostlivosť o seniorov Bratislava alebo na starostlivosť o seniorov Prešov alebo zadajte vaše mesto do políčka vyššie.

Hľadáte opatrovateľku? Na Hlídačky.sk nájdete hlídačky, ktoré pomáhajú svojim starým rodičom, ale aj skúsené ošetrovateľky, ktorých hlavnou pracovnou náplňou je starostlivosť o seniorov.

Hlídačky.sk majú vlastné Overovacie centrá v Bratislave, Prahe a Brne, tri stupne online overenia a hlavne hodnotenia ostatných užívateľov.

Pozrite si hlídačky
z vášho mesta

Garantujeme nájdenie hlídačky. Začnite tak bez obáv vyberať ešte dnes.

Nájsť starostlivosť o seniorov