Zuzana
 Fotky zo stráženia
8 hodnotenie
 • 60 rokov
 • Bratislava - Vrakuňa
 • Kontaktovalo ju už 54 užívateľov
 • Rezervovaná opakovane
 • Posiela fotky zo stráženia miláčikov
 • Aktívna pred 14 minútami
 • Zodpovedá do: 4 hodiny
 •  gymnázium+ stredna zdravotná škola - odbor očný optik
 •  Prenocovanie u psa (mačky ...) doma
 •  Návšteva & hranie
 •  Venčenie psov
 •  Malý (do 5kg)
 •  Stredný (do 25kg)
 •  Šteňa
 •  Dospelý
 •  Senior
 •  Nevlastním psa
 •  Nemám deti 0-5
 •  Nemám deti 6-12
Jazyky

Zuzana B.

15  €/hod

25 €/deň

 • (8)
 • 60 rokov

Čistý trestný register, archivovaný O.P.

Overené vzdelanie a certifikáty

Stredná zdravotnícka škola Brno (odbor očný optik), Kurz komunikácie s klientom

Overený e-mail a telefón

získate prístup k plnému detailu overenia

Viac...

Hodnotenie

Júlia L.14/05/2024Opatrovania - rodič cez portál

Pani Zuzana nam strážila 3 mačky a 1 labradorku k maximalnej spokojnosti , nakoľko naše zvieratká majú špecifické povahy a potreby ,veľmi nám záleží,aby boli spokojne a teda boli , videjka a fotky ,ktore nam posielala nas presvedčili , ze im ani nechybame 😊 fenecka vyvencená napapana macicky mali hranie, zábavu plne bruška čiste zachodiky mojkanie .Byt povysavany a este aj malu veceru stihla . Klobuk dolu .Pani Zuzka je sofistikovana dáma so ❤️ pre zvieratka, maximalne spolahliva . Človek sa môže obavat jedineho ,že ked bude odchadzať zvieratka si zbalia batôžky a budu chceť isť s ňou 🤣. ODPORÚČAM.


Lenka V.29/04/2024Stráženie zvieratiek

Zuzka už viac krát strážila nášho kocúra, boli sme veľmi spokojní my a aj kocúr 🙂. Fotky aj videá posielala pravidelne, komunikácia bola výborná. Určite odporúčame a stráženie využijeme opäť.


Matus L.29/12/2023Stráženie zvieratiek

Zuzana sa nam pocas Vianoc prikladne postarala o nase dve macky, chodila k nam do domu 2x denne, nakrmila, vycistila macacie toalety, pohrala, poiskala, vypustila von, a vecer ich zas zvolala dovnutra, s rovnakou procedurou. Pravidelne informovanie s foto/videom, profi komunikacia. Odporucam.


Olga H.22/11/2023Stráženie zvieratiek

Naša mačka Luna aj my sme ocenili solídny, spoľahlivý a zodpovedný prístup Zuzany počas našej neprítomnosti. Zuzana je skúsená opatrovateľka mačiek, znalá mačacích vrtochov a nárokov, spoľahlivá a obetavá v poskytnutí potrebnej starostlivosti o mačačičky.


Melinda K.07/09/2023Upratovanie

Bola to moja prvá skúsenosť s výpomocou v domácnosti-upratovaním a žiaľ veľmi zlá…p.Zuzana na začiatku pôsobila veľmi dôverihodne, bola milá, príjemná (tak ako všetky manipulátorky), pani sľubovala nadštandardné služby za nadštandardné peniaze ,samozrejnosťou platby vopred aj za niekoľko upratovaní…, naša spolupráca bola skvelá s touto “celebritnou upratovačkou” (teda takto samú seba prezentovala) až do okamihu, kým som si nedovolila ju upozorňovať na nedostatky v poriadku, ktoré by tam nemali byť po jej už pravidelnom upratovaní /1x týždenne po 2 mes/, niektoré nedostatky síce boli odstránené (povysávané rohy v izbách, utretý prach z vrchu skríň, konečne!!) ale zase iné veci ostali neurobené…
a keď som už odmietala platiť nadštandardnú cenu za podpriemerný výkon, pani odvolávajúc na preddôchodkový vek odmietala pokračovať v spolupráci na moje veľké potešenie……v skratke p.Zuzanu neodporúčam na upratovanie (nepomer cena - kvalita)


Renata Š.01/09/2023Stráženie zvieratiek

Po zlých skúsenostiach, s opatrovateľkami som našla Zuzku, stará sa mi o dvoch kocúrikov, je stopercentne spoľahlivá , miluje zvieratká a správa sa k nim ako keby boli jej vlastné. Konečne som spokojná, že o mojich miláčikov je naozaj dobre postarané. Všetkým vrelo odporúčam. Ďakujem Zuzi si úžasný človek.❤️


Emília N.16/08/2023Stráženie zvieratiek

Kontaktovala som pani Zuzku, a moje rozhodnutie bolo správne. V mesiaci júl i august sa starala Zuzka o moje tri mačky. Je veľká profesionálna, hneď si ju mačky obľúbili. Zabezpečila všetko k mojej i mačacej spokojnosti. Stravu, mačaciu toaletu, poslala video z návštevy v byte, upratala. Proste fantastická. Som jej veľmi vďačná a ďakujem za starostlivosť o moje zvieratká.
Určite v budúcnosti jej služby využijem.


Pavol Š.15/05/2023Stráženie zvieratiek

Pani Zuzanka niekoľkokrát opatrovala kocúrika Nicka. Nicko u nej našiel krásne, domácke, pokojné a láskyplné prostredie, kde sa cítil veľmi dobre. Som jej vďačný za všetko, čo pre Nicka spravila, a ako sa mu venovala. Denne ma informovala, ako sa Nicko má, čo robí, a ako sa cíti.
Perfektná starostlivosť, vrelo odporúčam.


O mne

Milí majitelia domácich miláčikov. Od ranného detstva som sa starala o zvieratká. Najskôr to boli mačičky a potom sme doma mali aj psíkov. Väčšinou to boli väčšie psy ale s mierumilovnou povahou ako retriever. Teraz sa starám znovu o mačičky, sú to úžasné osobnosti a je s nimi aj zábava. Rada sa Vám o nich postarám aj doma u Vás. Starostlivosť o psíkov u Vás doma, nakoľko máme dve mačky. Vyčistím podstielku, dám napapať aj sa pohrám, napĺňa ma to radosťou. Zvieratká sú tu s nami aby nás učili láske, ako som kedysi čítala.

Čo by som sa rada dozvedela o stráženom psovi/zvieratku

Aká je to mačka a či má nejaké špeciálne požiadavky ohľadom starostlivosti.?

Dostupnosť

môžem od pondelka do nedeleKalendár naposledy aktualizovaný pred 20 dňami

Jazyky

Čeština a Slovenčina

Kde stráži miláčikov:

Kde som najčastejšie: Bratislavský kraj » Bratislava » Bratislava