image

7,00 €/hod

  • Kontaktovalo ju už 27 užívateľov
  • Aktívna pred 7 dňami
  • Zodpovedá do: 1 deň
  •  zdravotnícka škola
  • Kurz prvej pomoci
  •  Žehlenie
  •  Umývanie okien
Absolvovala kurz prvej pomoci, ktorý doložila certifikátom.
Jazyky

Overený e-mail a telefón

získate prístup k plnému detailu overenia

Hodnotenie

Monika Z.02/12/2021Starostlivosť o seniorov

S Majkou sme sa stretli u nej doma a ja som jej mohla v kľude povedať niečo o mojich rodičoch, pre ktorých som hľadala dobrú dušu, navzájom sa trošku spoznať s ňou ako s osobou, ktorá by mala k nim chodiť.
Myslím, že sme si padli hneď do oka.
Majku som mojim rodičom predstavila, celá návšteva sa niesla v pozitívnom duchu: veľmi nenásilným a empatickým spôsobom s nimi oboma komunikovala (pritom nevtieravo).
Musím podotknúť, že moji rodičia nesúhlasia so žiadnou pomocou z vonku, preto ani o tejto návšteve vopred nič netušili!
Na konci návštevy si dokonca, na Majkin návrh, dohodli aj termín prvého stretnutia. No keď som sa vrátila späť do bytu mojich rodičov, rázne obaja odmietli takúto pomoc. Vraj ešte to ako-tak zvládajú. Však o to AKO-TAK ide. Bola som z toho smutná, no rešpektujem ich rozhodnutie.

Čo ma milo prekvapilo, keď som to dala Majke vedieť, že aj napriek tomu môjmu ocinovi zavolala v utorok - práve na jeho meniny. A iba im pripomenula, že keby niečo potrebovali, je tu pre nich. A sama mi vravela, že im bude sem tam volať.
Veľmi som jej za tento postoj vďačná. Myslím, že sa narodila preto, aby pomáhala ľuďom. Svojím pozitívnym postojom k ľuďom, k životu... Ďakujem, že som ju, vďaka Hlídačkam, mohla spoznať. Držím palce všetkým, ktorí hľadajú na tomto portály pomoc, aby ju naozaj našli.


Petra19/11/2020Opatrovania - rodič cez portál

Majka sa starala o našich dvoch chlapcov mesiac (vyzdvihovala ich zo školy a škôlky a trávila s nimi čas, kým sme neprišli z práce). Boli sme s ňou veľmi spokojní, chlapci si ju hneď obľúbili a každý deň sa na ňu tešili. Čas po škole trávili aktívne, pokiaľ to počasie dovolilo vonku. Majku môžeme odporúčať, je veľmi milá, stále vysmiata a veľmi láskavá a trpezlivá k deťom.


O mne

Premýšľam čo by som mohla napísať o upratovaní...Kedže mám 38r, čo to som už v domácnosti poupratovala, tak len možno toľko, že znamenie som Panna, čo znamená že som detailistka a musí sa všetko lesknúť :-)

Jazyky

Čeština a Angličtina

Angličtine rozumiem tak z 80percent,tažšie sa mi skladajú vety ale keby som v tom bola,myslím si,že na komunikatívnej úrovni by som to dala :-) Maďarsky hovoriť mi ide celkom dobre.

Kurzy

Certifikát síce nemám,ale naposledy som bola na tábore r.2017 od zamestnávateľa. Tábor bol pre deti zamestnancov nemocnice.Kapacita 150 detí .

Kde upratuje:

Kde som najčastejšie: Sídlisko KVP