image

7,00€/hour

  • 31 users have already contacted her
  • Activity 3 days ago
  • Response time: 1 day
  •  zdravotnícka škola
  • First Aid Certificate
  •  ironing
  •  cleaning windows
She attended the first aid course with certificate.
Languages

Verified e-mail and phone number

you will get access to the full detail of the verification

Reviews

Monika Z.02/12/2021Senior care

S Majkou sme sa stretli u nej doma a ja som jej mohla v kľude povedať niečo o mojich rodičoch, pre ktorých som hľadala dobrú dušu, navzájom sa trošku spoznať s ňou ako s osobou, ktorá by mala k nim chodiť.
Myslím, že sme si padli hneď do oka.
Majku som mojim rodičom predstavila, celá návšteva sa niesla v pozitívnom duchu: veľmi nenásilným a empatickým spôsobom s nimi oboma komunikovala (pritom nevtieravo).
Musím podotknúť, že moji rodičia nesúhlasia so žiadnou pomocou z vonku, preto ani o tejto návšteve vopred nič netušili!
Na konci návštevy si dokonca, na Majkin návrh, dohodli aj termín prvého stretnutia. No keď som sa vrátila späť do bytu mojich rodičov, rázne obaja odmietli takúto pomoc. Vraj ešte to ako-tak zvládajú. Však o to AKO-TAK ide. Bola som z toho smutná, no rešpektujem ich rozhodnutie.

Čo ma milo prekvapilo, keď som to dala Majke vedieť, že aj napriek tomu môjmu ocinovi zavolala v utorok - práve na jeho meniny. A iba im pripomenula, že keby niečo potrebovali, je tu pre nich. A sama mi vravela, že im bude sem tam volať.
Veľmi som jej za tento postoj vďačná. Myslím, že sa narodila preto, aby pomáhala ľuďom. Svojím pozitívnym postojom k ľuďom, k životu... Ďakujem, že som ju, vďaka Hlídačkam, mohla spoznať. Držím palce všetkým, ktorí hľadajú na tomto portály pomoc, aby ju naozaj našli.


Petra19/11/2020Babysitting - via this platform

Majka sa starala o našich dvoch chlapcov mesiac (vyzdvihovala ich zo školy a škôlky a trávila s nimi čas, kým sme neprišli z práce). Boli sme s ňou veľmi spokojní, chlapci si ju hneď obľúbili a každý deň sa na ňu tešili. Čas po škole trávili aktívne, pokiaľ to počasie dovolilo vonku. Majku môžeme odporúčať, je veľmi milá, stále vysmiata a veľmi láskavá a trpezlivá k deťom.


About me

I'm wondering what I could write about cleaning ... Since I have a 38r, which I've already cleaned up at home more than ones .
At sign, Iam a Virgo, which means I'm a detailist and everything has to shine :-)

Languages

Czech and English

Angličtine rozumiem tak z 80percent,tažšie sa mi skladajú vety ale keby som v tom bola,myslím si,že na komunikatívnej úrovni by som to dala :-) Maďarsky hovoriť mi ide celkom dobre.

Certification

Certifikát síce nemám,ale naposledy som bola na tábore r.2017 od zamestnávateľa. Tábor bol pre deti zamestnancov nemocnice.Kapacita 150 detí .

Where clean:

Primary city: Sídlisko KVP