Dať maznáčika do psieho hotela? Alebo mu radšej nájsť hlídačku?

Zaregistrujte sa na Hlídačky.sk!

Prezrieť hlídačky Chcem vedieť viac

Žiadne koterce,
ale individuálna starostlivosť

Jasné stupne overenia
a unikátne poistenie

Stráženie u vás alebo u hlídačky. Osobnejšie ako hotel pre psov.

Ako to funguje?

870hlídačiek sa chce starať o zvieratká

 1. Registrácia

  Zvolíte variantu „Hľadám hlídačku“.

 2. Vloženie inzerátu

  Vloženie inzerátu je zadarmo a hlídačky sa vám naň samy ozvú. Popíšte, aký je váš maznáčik starý a akú starostlivosť potrebuje.

 3. Zakúpenie členstva

  S členstvom už od 7,95 € môžete kontaktovať vybrané hlídačky a garantujeme, že pre svojho psíka vhodnú hlídačku nájdete. S mesačným členstvom máte navyše poistené každé rezervované stráženie.

 4. Dohoda a spolupráca s hlídačkou

  Na časoch a spolupráci sa dohadujete priamo s hlídačkou

U vás alebo u hlídačky?

Opatrování mazlíčků

U vás

Hlídačka môže jednorazovo alebo pravidelne strážiť vášho psíka, mačičku alebo iné domáce zvieratko v jeho známom prostredí. Maznáčika podľa dohody niekoľkokrát denne navštívi, vezme ho na prechádzku, dá mu jedlo a čerstvú vodu. Hry a pomaznanie sú samozrejmosťou.

Opatrování mazlíčků

U hlídačky

Váš maznáčik môže počas vašej neprítomnosti byť priamo u hlídačky. Vďaka tomu bude mať zabezpečenú celodennú invidiuální starostlivosť v domácom prostredí, kde sa o neho hlídačka postará ako člena rodiny. Vždy záleží na konkrétnej hlídačke, či tento režim ponúka.

Hodnotenie hlídačiek zvieratiek

Slečna strážila našich dvoch psíkov boli sme nadmieru spokojný môžem len odporučiť a určite odporúčam každému kto zháňa postrazit svojich miláčikov 😊

Toto bolo prvýkrát čo som svoju čerstvo ročnú mačičku nechala samú doma viac ako 8 hodín. Konkrétne na 16 dní, takže som pochopiteľne mala strach a vysoké nároky na starostlivosť. Maška naplnila vš...

Typy overení

Vieme, že bezpečnosť a dôvera sú na prvom mieste. Obzvlášť ak ide o vašich maznáčikov a domácnosť. Vytvorili sme preto niekoľko stupňov overenia, ktoré vám s výberom spoľahlivej hlídačky pomôžu.

Prečítajte si o overení viac

Overenie hlídačiek