Dať miláčika do psieho hotela? Alebo mu radšej nájsť hlídačku?

Zaregistrujte sa na Hlídačky.sk!

Prezrieť hlídačky Chcem vedieť viac

Žiadne koterce,
ale individuálna starostlivosť

Jasné stupne overenia
a unikátne poistenie

Stráženie u vás alebo u hlídačky. Osobnejší ako hotel pre psov.

Ako to funguje?

352hlídačiek sa chce starať o zvieratká

 1. Registrácia

  Zvolíte variantu „Hľadám hlídačku“.

 2. Vloženie inzerátu

  Vloženie inzerátu je zadarmo a hlídačky sa vám naň samy ozvú. Popíšte, aký je váš maznáčik starý a akú starostlivosť potrebuje.

 3. Zakúpenie členstva

  S členstvom už od 5,95 € môžete kontaktovať vybrané hlídačky a garantujeme, že pre svojho psíka vhodnú hlídačku nájdete. S mesačným členstvom máte navyše poistené každé rezervované stráženie.

 4. Dohoda a spolupráca s hlídačkou

  Na časoch a spolupráci sa dohadujete priamo s hlídačkou

U vás alebo u hlídačky?

Opatrování mazlíčků

U vás

Hlídačka môže jednorázovo aj pravidelne strážiť vášho psíka, mačičku alebo iné domáce zvieratko v jeho známom prostredí. Maznáčika podľa dohody niekoľkokrát denne navštívi, vezme ho na prechádzku, dá mu jedlo a čerstvú vodu. Hry a pomaznanie sú samozrejmosťou.

Opatrování mazlíčků

Pri hlídačke

Váš maznáčik môže počas vašej neprítomnosti byť priamo u hlídačky. Vďaka tomu bude mať zabezpečenú celodennú invidiuální starostlivosť v domácom prostredí, kde sa o neho hlídačka postará ako člena rodiny. Vždy záleží na konkrétnej hlídačke, či tento režim ponúka.

Hodnotenie hlídačiek zvieratiek

Slečka Julka je úžasná a milá osôbka. Strážila Huga čo je 36 kilový nemecký stavač. Hugo mal krásny deň strávený na prechádzkach a v domácom prostredí. Som maximálne spokojná a Julku môžem len a le...

Zuzka nam strazila 3 dni nasho psika a mozeme odporucit. Promptne komunikovala a psik vyzeral po nasom navrate spokojny. :) Dakujeme!

Typy overení

Vieme, že bezpečnosť a dôvera sú na prvom mieste. Obzvlášť, ak ide o vašich maznáčikov a domácnosť. Vytvorili sme preto niekoľko stupňov overenia, ktoré vám s výberom spoľahlivej hlídačky pomôžu.

Prečítajte si o overení viac

Overenie hlídačiek