- 1 rok skúseností s opatrovaním detí
- 26 rokov
- Dunajská Lužná
- Aktívna pred asi 11 hodinami
- Obchodná akadémia Trnava - nemecké bilingválne štúdium
- Ekonomická univerzita Bratislava, Podnikový manažment
- Kurz prvej pomoci
- preferuje opatrovanie: do 20 hodin za týždeň
- Strážim v dome rodiny
- Vlastním auto
- Som ochotná voziť deti
- Je ochotná strážiť 3 deti
- Dovolenka
- Cez noc
Kristína H.
9 €/hod
- 26 rokov
- 1 rok skúseností s opatrovaním detí
Prešla overením dokladu (OP alebo VP)
kontrola oproti duplicitným registráciám · overenie dátumu platnosti
O mne
Študovala som na bilingválnej obchodnej akadémii so zameraním na nemecký jazyk a následne som pokračovala v štúdiu na ekonomickej univerzite.
Mám veľmi dobrý vzťah k deťom, najmä vďaka starostlivosti o svojich štyroch oveľa mladších súrodencov. Pravidelne som sa o nich starala a pripravovala im zábavné a zaujímavé aktivity po škôlke alebo škole. Okrem toho mám skúsenosti aj so strážením detí mimo rodiny počas prázdnin.
Rada trávim čas s deťmi vonku, či už v prírode alebo na ihrisku. V prípade nepriaznivého počasia vymýšľam kreatívne a zároveň vzdelávacie aktivity, ktoré deti zabavia a zároveň sa pri nich niečo naučia.
Som zodpovedná, trpezlivá a starostlivá a vždy sa snažím vytvoriť pre deti bezpečné a pozitívne prostredie.
Obvyklá dostupnosť
Skúsenosti s opatrovaním
nemluvňatá
1 rok
batoľatá
1 rok
predškoláci
1 rok
detský školský vek
1 rok
násťroční
žiadna skúsenosť
Zručnosti
Spev / hudobný nástroj a Kreslenie, maľovanie
Kreatívne tvorenie, pečenie
Jazyky
Angličtina