image

5,00 €/hod

  • Kontaktovalo ju už 11 užívateľov
  • Aktívna pred 5 dňami
  • Zodpovedá do: 11 hodiny
  •  Gymnázium Mikuláša Kováča
  •  Žehlenie
  •  Umývanie okien
  •  Umývanie auta
Jazyky

Dominika D.

  • (3)
  • 22 rokov
  • covid-19 vakcína

Prešla video overením

viac o video overení

Skontrolovaný občiansky preukaz

kontrola oproti duplicitným registráciám · overenie dátumu platnosti

získate prístup k plnému detailu overenia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

Hodnotenie

Michaela M.15/02/2022Upratovanie domácnosti

Dominika je spolahliva, rychla, casovo flexibilna a prijemna. Svoju pracu urobi vzdy podla dohody, pricom osobne ocenujem najma jej prisposobivost, cinnosti vie pekne prisposobit chodu domacnosti. Odporucam 👍🏻


Mária S.20/01/2022Upratovanie domácnosti

Dominika bola veľmi spoľahlivá .Nakoľko som po úraze chrbtice, Dominika mi chodila aj podľa potreby nakúpiť. S upratovaním som bola veľmi spokojná. Je to veľmi milá ,empatická osoba.


laurielegault30/12/2021Opatrovania - rodič cez portál

Dominika has been taking care of our 1 year old son for a few months now and she is amazing. My son really enjoys her company. She is really nice and trustworthy. I would recommend Dominika if you’re looking for a babysitter 😊


O mne

Ahojte, volám sa Dominika, vyštudovala som španielsky jazyk na strednej škole a momentálne študujem biologiu a chémiu na univerzite . Rada trávim čas cestovaním a spoznávaním Slovenska, čítaním a fotografovaním.

S upratovaním sa stretávam už niekoľko rokov, moja mamka dlhodobo pracuje mimo domu, takže celkové upratovanie (ako pranie, žehlenie, vysávanie, umývanie podláh atd.) domácnosti je mojou každodennou súčasťou od mojich 12-tich rokov. Zatiaľ som nemala príležitosť upratovať pri iných ľuďoch, ale rada sa naučím novým veciam a pomôžem Vám v domácnosti.

Jazyky

Čeština, Angličtina, Španielčina a Taliančina

Hi guys, my name is Dominika, I am 22 years old and I am currently studying biology and chemistry in Banská Bystrica. I love reading books, spending time outside, traveling, painting and taking photographs. I have 6 years of experiences with babysitting and taking care of children. I started babysitting when I was 17. I have lots of experiences with smaller kids because most of my friends needed help when they got pregnant during their studies on universities. I was born in Slovakia and I’ve lived 9 years in Czechia. By now I’ve traveled round about 15 countries around the world and I’d love to explore more of our Earth.

Kde upratuje:

Kde som najčastejšie: Banská Bystrica