Obozretnejšie pomocníčky na upratovanie sú hlídačky

Vieme, že najlepšie slečny na upratovanie sú tie, ktoré sa dokážu postarať aj o deti.

Prečo si vybrať slečnu na upratovanie na Hlídačky.sk?

Zistili sme, že najsvedomitejšie a najdôkladnejšie pri upratovaní sú hlídačky, ktoré zvládajú aj opatrovanie detí. Vieme, že vyberať aj z pestúnok môže niekoho odradiť, ale náš názor je, že ide o najkvalitnejšie kandidátky.

Na Hlídačky.sk môžu mať hlídačky profil na opatrovanie, upratovanie alebo obe činnosti.

Máme o upratovaní jasnú predstavu

Petr Šigut: "Nestaviame biznis na tom, že naberieme akékoľvek pani na úrade práce a tie budeme posielať z upratovania na upratovanie celý deň. Ja chcem aby slečna na upratovanie bola kultivovaná a to, že svoju prácu musí vedieť zorganizovať pri deťoch, je dobrý predpoklad."

Václav Kuna: "Ako otec štyroch a čoskoro piatich detí nechcem, aby vzala handru na podlahu a umývala ňou hračky :) Hlídačka má mať cit pre pomoc v domácnosti. Manželka si navyše chce vybrať pomocníčku sama, nechce, aby každý týždeň dorazil niekto iný a cudzí."Chcete vedieť, kto k vám dorazí?

Na Hlídačky.sk si sami vyberiete hlídačku, ktorá u vás bude tak dlho, ako sa dohodnete. S pomocníčkou na upratovanie sa dohodnete, kde máte čistú posteľnú bielizeň, kde máte schovanú žehličku a čo je potrebné pre vytvorenie čistého domova.

Pri Hlídačky.sk platíte len za členstvo. Za upratovanie si neberieme žiadnu províziu a upratovanie si dohodnete s upratovačkou podľa vašich potrieb.