V médiách

Celé Slovensko

Na Hlídačky.sk je už 92 569 používateľov.
Pridajte sa k nám!

Overenie a poistenie

Máme Overovacie centrá, 505 hodnotení a unikátne poistenie opatrovania detí.

Sami vyberáte

Komunikujete priamo s opatrovateľkou.

Naposledy navštívili Overovacie centrum

671+ päťhviezdičkové recenzie od rodičov

Anna

Anna


5 rokov skúseností s opatrovaním

Anička stráži môjho malého syna od jeho dvoch rokov a neskutočne sme si ju obľúbili. Je to veľmi schopná, spoľahlivá, ochotná a milá žienka, ktorá ...

— Zuzana
Natália

Natália


4 roky skúseností s opatrovaním

Natálka je s detičkami úplne úžasná, môžem iba odporučiť! A hlavne oni majú radi ju. Keby sme boli bližšie tak hneď ju volám k nám :)))

— Simi
Simona

Simona


3 roky skúseností s opatrovaním

Simonka bola skvelá. Naš skoro 2 ročný synček si ju obľúbil a bolo na ňom vidieť, že je spokojný. Rešpektovala, všetko čo som jej povedala o fungo...

— Barbora
Noura

Noura


3 roky skúseností s opatrovaním

Noura strážila moju 4 ročnú dcéru, pekne sa spolu hrali a malá sa teší kedy k nám príde zas :)

— Dominika

4.9

Samuel Kušnierik

ZA JEDNU NEODPÍSANÚ SPRÁVU VÁM ZABLOKUJÚ ÚČET! KEĎ SOM TO NAPÍSAL DO KOMENTÁRU POD ICH PRÍSPEVKOM NA FACEBOOKU, POPRELI TO! Napriklad na JaSpravim.sk nie ste povinni odpisat kazdemu. Vyberate si, ktoreho klienta prijmete a s tym nasledne spolupracujete. OFICIALNY MAIL: Ahoj Miriam, kontaktoval Ťa cez Hlídačky.sk jeden z rodičov, a bohužiaľ si na správu neodpovedala. Myslíme si, že už nemáš záujem ponúkať opatrovanie či upratovanie, a preto sme Tvoj profil zablokovali. Ak by si chcela mať naďalej svoj profil aktívny, odpíš rodičovi a daj mi, prosím, vedieť. Rada Ti ho opäť zviditeľním! :) S priateľským pozdravom Renáta Hlídačky.sk

Jana Vostenakova

Vynikajúca stránka,mozem len doporucit. Pani na výpomoc v domácnosti sme hladali velmi dlho. Az kým sme neobjavili hlidacky.sk. Behom pár dní sme sa skontaktovali s úzasnou pani, ktora je hotovy poklad. Jak po pracovnej, profesionalnej aj ludskej stranke. Naviac sa mi velmi pacilo, ze clenstvo bolo mozne kedykolvek zrusit, potom co sme vypomoc nasli. A naopak mozme znovu kedykolvek clenstvo obnovit, keby sme to potrebovali. Team hlidaciek.sk bol mimoriadne prijemny a ochotny. Dakujeme za vase sluzby. S pozdravom Jana.

Každé opatrovanie detí rezervované na Hlídačky.sk je poistené až do 35 000 €*.

čítať viac

Stráženie detí, kedy ho potrebujete

Nájdite si spoľahlivú opatrovateľku. Či už potrebujete pár hodín týždenne pracovať alebo len obehnúť úrady.

Nájsť hlídačku

Staň sa hlídačkou

Pozri sa na stránku opatrovanie detí požiadavka. Po schválení môžeš rodine ponúknuť opatrovanie! Rodičia ťa tiež budú môcť priamo kontaktovať.

Stať sa hlídačkou

Opatrovanie detí. Kedykoľvek potrebujete.

Na Hlídačky.sk môžete nájsť hlídačku pre opatrovanie detí alebo pomoc pri upratovaní pre dlhodobú alebo krátkodobú pomoc. Vo väčších mestách sú už registrované stovky hlídačiek. Svoje vyhľadávanie môžete jednoducho začať pomocou opatrovanie detí Bratislava alebo opatrovanie detí Košice alebo zadajte názov vášho mesta vo vyhľadávacom poli vyššie.

Najdôležitejšia vec, o ktorú sa rodičia zaujímajú ešte pred samotným strážením detí, je bezpečnosť.

Preto, Hlídačky.sk majú svoje vlastné Overovacie Centrá Bratislave, Prahe a Brne, tri úrovne online overenia a predovšetkým, hodnotenia od iných rodičov. Skontrolujte tiež 9 rád ohľadom prvého opatrovania.

Prezrite si hlídačky
vo vašom meste

Garantujeme nájdenie vhodnej opatrovateľky detí. Začnite tak bez obáv vyberať ešte dnes.

Nájsť hlídačku