- 10 years experience with babysitting
- 45 years
- Láb
- She has already been contacted by 27 parents
- Activity 4 days ago
- Stredná odborná škola
- Obuvnik
- prefers sitting: more then 40 hours/week
- I have a place for babysitting
- I babysit at parents' place
- I have a car
- I can take kids by car
- she can babysit 3 kids
- Birthday parties and other
- Travel for Vacations
- Groups of kids
Jarmila G.
10 €/hour
- 45 years
- 10 years experience with babysitting
About me
Volám sa Jarmila. Mám päť ročné dvojičky dievčatá,ktoré momentálne nechodia do škôlky,pretože boli neustále choré. Chodím strážiť detičky iba s nimi,kde sa zahrajú z vašimi detičkami aj keď má niektoré dieťa napríklad sopkík a nechcú dieťa zobrať do škôlky. Chodíme spolu na prechádzky, keď je zlé počasie,tak si kreslíme,striháme,učíme sa pesničky,básničky,učíme sa počítať a hráme. Ak máte záujem,tak mi napíšte,budeme sa tešiť na zoznámenie s Vašimi detičkami.
Usual availability
General Experience
infants
10 years
toddlers
10 years
preschoolers
10 years
schoolers
10 years
teens
10 years
Special Experience
Care for Sick Children, Food Allergies, and Sleep Disorders
Mám,predčasné narodené dvojičky, starostlivosť bola náročná od narodenia. V októbri budú mať šesť rokov a spoločne zvládame všetko.
Skills and Hobbies
Drawing, painting, Dance/physical activity, and Sport
Pri hraní pozorujem detičky. Čo ich baví, v tom ich podporujem. Rada čítam deťom a vymýšľam nové hry. Učíme sa básničky,pesničky,kreslíme si,počítame a chodíme na prechádzky a ihriská aj keď sú choré a nemajú detičky teplotu,tak nemám problém postrážiť a zahrať sa s nimi.
Languages
Trochu ovládam nemecký jazyk
Care under the Social Services Law
I also provide services under the Social Services Law (č. 448/2008
Download the document
Hlídačky.sk do not check that the document entitles the sitter to provide social services under Law No č. 448/2008
