image

4,00 €/hod

 • Aktívna pred 3 mesiacmi
 •  Stredná pedagogická škola v Levoči
 • Kurz prvej pomoci
 •  preferuje opatrovanie: nad 40 hodin za týždeň
 •  Mám vlastné priestory
 •  Je ochotná strážiť 3 deti
 •   Oslavy
 •   Cez noc
 •   Skupinky detí
Jazyky

Michaela D.

 • 26 rokov
 • 4 roky skúseností s opatrovaním

O mne

Volám sa Michaela, Miška. Vyštudovala som Strednú pedagogickú školu v Levoči, odbor animátor voľného času. Aktuálne som na rodičovskej dovolenke s 2 a pol ročnou dcérkou. Mám aj 4 a pol ročnú dcérku, ktorá chodí do škôlky. Pri výchove dcér som nadobudla mnoho skúseností s opatrovaním detí, každodennou aj každonočnou starostlivosťou , nakoľko som už 4 a pol roka na materskej a rodičovskej dovolenke po sebe nadväzujúcej. Obe dcérky som dojčila 15 mesiacov, takže s prípravou sunáru skúsenosti nemám, ale v prípade stráženia takýchto bábetok, určite naštudujem. Som trpezlivá, pokojná, rozvážna, láskavá. Dokážem zabezpečiť starostlivosť aj pri dcérke ktorú mám doma, je veľmi šikovná a vie dotvoriť kolektív pre deti. Keď sú spolu so staršou sestrou tak je u nás plno smiechu a zábavy. Deti mám rada od malička, už ako 1a pol ročná som začala navštevovať škôlku, kôli staršej sestre a žiarlivosti. Mala som aj o sedem rokov mladšieho brata, takže trávenie môjho vtedajšieho voľného času bolo doučovanie sa s ním, písanie úloh ale aj bežná hra spoločenských hier. Počas strednej školy som získala prax pri vytváraní rôznych činností pre deti v centre voľného času, taktiež som ako animátorka pracovala na MDD. Hneď po strednej škole som sa vydala. Našla som skvelého manžela a otca svojích detí. Sme manželmi 7 rokov. Jeden a pol roka som bola aktívnou opatrovateľkou seniorov na 8 hodín denne, kým bola ostatná rodina v práci.
Pomáhala som s dávkovaním liekov, nákupmi, domácimi prácami ale aj spoločnosťou. V apríli 2015 som nastúpila na MD.Aktuálne bývame s manželom a dcérkami v Golianove. Vaše detičky Vám tu rada opatrím, tak ako svoje. Som v tom už doma, takže Vaše ratolesti budú u nás aj mojimi. Kým pracujete, na 3-4 hodinky denne, kým si vy oddýchnete niekde vo welnese, na masáži, prípadne si vybavíte neodkladné záležitosti, či 1-2 hodinky, než odbehnete k lekárovi. Strážim aj cez víkendy. Mojou výhodou je, že som stále doma, takže nemám problém sa o Vaše dieťa postarať kedykoľvek. K dispozícii izby na obedný oddych, nočný spánok. Dvojposteľová izba, jednoposteľová izba ale aj postieľka a kočík pre bábetko. Vaše detičky sú u nás vítané s otvorenou náručou.

Kedy má čas

Od pondelka do piatku


Nemá aktuálny kalendár

Skúsenosti s opatrovaním

nemluvňatá

3 roky

batoľatá

3 roky

predškoláci

2 roky

detský školský vek

žiadna skúsenosť

násťroční

žiadna skúsenosť

Skúsenosť so špeciálnymi požiadavkami

Detské choroby

Bežné choroby u detí. Od prerezávania zúbkov, cez teploty po očkovaniach. Bolesti bruška.

Zručnosti

Kreslenie, maľovanie, Tanec / pohybová aktivita a Šport

Čítanie kníh, rozprávanie príbehov, precvičovanie jemnej motoriky, učenie na bicykli. K dispozícii záhrada s pieskoviskom, kolobežkami. Hračky, knihy, puzzle a rôzne skladačky na zábavu a mnoho iných vecí priamo u mňa.

Jazyky

Slovenčina

Anglický jazyk B1

Kurzy

Opatrovateľský kurz.

Odporučte hlídačku

Kde stráži:

Kde som najčastejšie: Golianovo, Nitriansky kraj